כנס רפואה פונקציונלית - הדור הבא

חברת ניליפוד טק השתתפה בכנס רפואה פונקציונלית הדור הבא - כלים מתקדמים לרפואה מותאמת אישית

1/1

חברת ניליפוד השתתפה בכנס רפואה פונקציונלית של חברת EatWell ו- Eco-Lab והציגה את מוצריה לכל באי הכנס. 
המודעות הציבורית היום לתזונה נבונה ונכונה הולכת וגוברת וכך גם הכרת החשיבות של שילוב סופרפודס כגון ספירולינה בתפריט היום יומי, דבר שמתאפשר לעשות היום בקלות רבה אודות למוצרים של חברת ניליפוד, אשר משלבים סופרפודס במוצרים אהובים ומוכרים - בטחינה, בפריכיות ובממרחים טעימים אחרים. 

 

תכנית הארוע:

09:15-10:00 רון יפה, נטורופת, רפואה סינית, ביוכימאי, pHD במדעי הבריאות, מטפל ברפואה פונקציונלית

האם הכל זה בגנים-בדיקות גנטית ואפיגנטיקה הדור הבא של הרפואה הפונקציונלית  

תחום המיפוי הגנטי מתקדם ומתפתח בשנים האחרונות ולאחרונה הוא מגיע גם לרפואה הפונקציונלית. ההבדלים בגנים של אדם מאחד לשני יכולים להעיד על נטיה לפתח מחלות ותגובה לטיפולים. הגנים עצמם לא משתנים אבל הם יכולים להיות מושפעים מתזונה, תוספי תזונה ושינויים באורח חיים. הבדיקות הגנטיות הם הדבר החם ביותר בתחום הרפואה המותאמת האישית, הגנים יכולים לתת לנו מידע על יכולת נטרול הרעלים, מתילציה, בריאות הלב, תסמונת מטבולית, תגובה לתרופות, תזונה מותאמת אישית, אנטי אייג'ינג, מצב הורמונלי ועוד.

הצטרפו אלי להרצאה מרתקת להכרות עם הרפואה הפונקציונלית והבדיקות החדשניות ביותר, הבדיקות הגנטית וכיצד הם יכולות לתרום לנו באמת לרפואה מותאמת אישית.

10:00-10:45 ד"ר שולמית לוריא, מומחית ברפואת משפחה ורפואה פונקציונלית

הקשר בין בריאות המעיים ומחלות אוטואימוניות

מחלות אוטואימוניות תופסות מקום הולך וגדל בקרב המחלות הכרוניות בעולם המודרני. ידועות מעל 100 סוגים של מחלות אוטואימוניות, בשמות שונים והמספר הולך וגדל מדי יום. ולמרות זאת, הטיפול בהן ממשיך להיות סימפטומטי בלבד. נאמר לנו שהגוף תוקף את עצמו. מדוע הוא תוקף את עצמו? האם יש לזה קשר לגורמים סביבתיים ומזון? מה הקשר לבריאות המעיים?

11:15-12:00  ד"ר קארין אלמן-שינה. רופאה מומחית בנוירולוגיה ובהפרעות זיכרון
בעלת המרפאה לנוירולוגיה מותאמת אישית 

כל הדרכים מובילות למוח

המוח הוא מרכז החיים שלנו. הוא אחראי על רב הפעולות המתבצעות בגוף מדי יום, וחשוף לשינויים רבים שעשויים להשפיע על איכות התפקוד שלו. מה נחוץ למוח כדי לשמור על פעילות תקינה ומה יכול להפריע לו? כיצד עשויות בדיקות מעבדה לשפוך אור על הגורמים לליקויים ביכולת הזיכרון והריכוז של כל אדם? ומה נוכל לעשות כדי לשמור על מוח בריא לאורך זמן?

12:00-12:45 ד"ר אינה מרינזון, פסיכיאטרית ופסיכוטרפיסטית בעלת המרפאה לנוירולוגיה מותאמת אישית 

שם ההרצאה: 5 הסיבות הביולוגיות להפרעות נפשיות

בעיות נפשיות שיש להן השפעה על שיקול הדעת, מצב הרוח וההתנהגות, מוגדרות כהפרעות או מחלות כאשר הן גורמות למועקה לחולה או לסביבתו, להפרעה בתפקוד ולשיבוש היחסים הבין אישיים.

הטיפול הקונבנציונלי הוא טיפול תרופתי קבוע, שבמרבית המקרים גורם לתופעות לוואי הפוגעות באיכות החיים.

בהרצאתי הקרובה אני ארחיב על 5 הסיבות הביולוגיות המרכזיות שמובילות להפרעות נפשיות.

אדבר על הכשלים הביוכימיים שהגוף עובר עד שהוא מאובחן כלוקה במחלה נפשית, על העדויות הרבות שמקשרות בין סימפטומים של מחלות נפש לגורמים סביבתיים שליליים.

על הקשר של המזון להתפתחות מחלות נפשיות, ואיך איכות וכמות המזון תורמים לכך. וכמו כן על הקשר בין גורמים סביבתיים למחלות נפש ודיכאון.

13:30-14:15 טלי אנגור, רוקחת ומומחית לכימיה תרופתית

שם ההרצאה: בעיות קשב וריכוז – גורמים ודרכי טיפול

הפרעת קשב וריכוז מהווה את אחת הבעיות השכיחות בקרב ילדים בחברה המודרנית.

 

קיימות סיבות סביבתיות רבות העלולות לגרום ואף להחמיר תסמיני קשב וריכוז כדוגמת קשיי קימה והתארגנות בבוקר, בעיות התנהגות, טווחי קשב קצרים, קשיים לימודיים, ניתוקים ובהיות, קושי בציות להוראות, היפראקטיביות, אימפולסיביות ועוד.

בהרצאתי אסביר אודות הבעיות המטבוליות הגורמות להפרעת קשב וריכוז

ואפרט על דרכי הטיפול האפשריות להפחתה דרמטית של תסמינים התנהגותיים שליליים אילו.

הרשמה לבלוג

© 2018 כל הזכויות שמורות לניליפוד טק   |   התאמת התבנית: ק.ג. עיצוב