הכירו את הטחינולינה

טחינה עם ספירולינה

הטחינולינה היא שילוב ייחודי, טעים ומזין של טחינה גולמית איכותית משומשום מלא אורגני בתוספת ספירולינה.

רובנו  כבר יודעים שטחינה משומשום מלא היא לא רק מזון טעים ומפנק שכיף לאכול, אלא גם תוספת בריאותית שמעשירה כל ארוחה בחלבון, סיבים תזונתיים, סידן, ברזל ושומנים טובים.

השילוב הקולינרי והבריאותי בין הטחינה הגולמית לבין הספירולינה יוצר מזון חכם וטעים במיוחד. טעמה של הספירולינה משתלב באופן נפלא בטעם הטחינה ויש הטוענים שהוא אף משדרג את הטחינה לרמת גורמה. הספירולינה תורמת לטחינה ניחוחות של טבע ירוק, רעננות ובריאות.

אכילת טחינולינה היא חוויה מרתקת מפני שיש בה שילוב של מזון יומיומי-מסורתי אשר מוכר לנו מילדות אולם בתוספת חדשנית ומרגשת שכולנו שואפים להעשיר בו את תזונתנו.

הטחינולינה מקלה עלינו את החיים. מהיום היא נגישה לנו בתוך אחד המזונות הכי אהובים וזמינים בביתנו.

הטחינה המלאה שבטחינולינה הנה אורגנית ולכן נקיה לחלוטין משאריות חומרי הדברה שיכולים להימצא לעיתים במוצרים שאינם אורגנים.

צבעה הירקרק של הספירולינה נובע מהכלורופיל הטבעי שהיא עשירה בו.  

הספירולינה אשר זכתה לחשיפה ולפרסום עולמי בזכות הרכבה התזונתי העשיר הנה אצת מים מתוקים טבעית אשר מוגדרת מזון-על (סופרפוד) מאחר שהיא מכילה חלבון, ויטמינים, מינרלים, כלורופיל, נוגדי חמצון, אומגה 3 ו- 6 ועוד ערכים תזונתיים חשובים.

הספירולינה היא אחד המזונות העתיקים על פני כדור הארץ אולם המדע גילה את סגולותיה רק לאחרונה ומאז השימוש בה מתרחב והופך לעולמי כתוצאה מהשאיפה לסגנון חיים בריא. היא נמצאת בשימוש יומיומי בקרב צרכנים רבים בישראל ובעיקר בקרב ספורטאים ושוחרי בריאות אשר נחשפו אליה ואימצו אותה אל התפריט היומי.

מומלץ להוסיף את הטחינולינה ישירות על סלט, כריך או כל מאכל אחר וליהנות מהטעם הנהדר.

הוראות הכנה לסלט טחינה: לערבב כמות שווה של טחינולינה ומים קרים עד לקבלת מרקם רצוי. ניתן לתבל במיץ לימון, מלח, שום ופטרוזיליה.

מיוצר בישראל במפעל מזון מודרני ומשוכלל הפועל ברישיון ובפיקוח משרד הבריאות | בהשגחת הבד"ץ | נושא תו האגודה Vegan Friendly | מפוקח כמזון אורגני ע"י IQC.

הטחינולינה עשויה מ- 100% רכיבים טבעיים ומכילה רק טחינה גולמית משומשום מלא אורגני וספירולינה.

הטחינולינה מתאימה לתזונה נבונה, לצמחונים ולטבעונים.

ללא תוספת מלח, ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל, ללא כולסטרול, ללא שומן טראנס.

הרשמה לבלוג

© 2018 כל הזכויות שמורות לניליפוד טק   |   התאמת התבנית: ק.ג. עיצוב