טחינה טעימה עם אצה בריאה כבר אכלתם?

היכולת לחולל חדשנות כמעט בכל תחום זיכתה את מדינת ישראל בכינוי המחמיא "מדינת הסטארט אפ".

פיתוחה של ה- "טחינולינה" – טחינה גולמית חדשנית המשלבת בתוכה את אצת הספירולינה (סופרפוד) מחזק את ענף הפוד טק הישראלי ובקרוב גם את מאזן התשלומים הלאומי ע"י יצוא הטחינולינה למדינות שונות בעולם.

טחינה מהווה מאז ומתמיד חלק בלתי נפרד מהתפריט היום יומי של כל בית בישראל. בעת האחרונה כך גם קורה במשקי בית בארה"ב אשר גילו את היתרונות הגלומים באכילת טחינה שהיא גם טעימה וגם בריאה.

הממרח המוכר והאהוב מופק ע"י טחינת זרעי שומשום ויש לו ערכים תזונתיים גבוהים וחשובים, בין היתר הטחינה עשירה בברזל, באבץ, במגנזיום ובסיבים תזונתיים.


הטחינולינה מכילה שומשום מלא, מה שמעניק לה יתרונות תזונתיים על פני טחינה הנעשת על בסיס שומשום רגיל. שתי כפות של טחינה גולמית מלאה מכילות כ-26% מצריכת הסידן היומית המומלצת לנשים ולגברים, כ- 26% מצריכת המגנזיום היומית של גברים וכ-35% מכמות המגנזיום היומית של נשים, וכן כמות גבוהה של ברזל.


טחינה על בסיס שומשום מלא מומלצת כחלק מתפריט התזונה היומי שלנו, לילדים, למבוגרים, לשוחרי בריאות, לספורטאים ובעצם לכול מי שחשוב לו לאכול אוכל שהוא גם טעים וגם בריא.

הטחינולינה מהווה חידוש בעולם המזון הבריא, מפני שהיא מנגישה את הספירולינה בתוך מזון נגיש וטעים, מעתה אין צורך לרכוש אותה בנפרד ולערבב אותה בעצמנו במזון.


הספירולינה אשר זכתה לחשיפה ולפרסום עולמי בזכות ההרכב התזונתי הייחודי שלה הינה אצת מים מתוקים טבעית אשר מכילה 60% חלבון, שפע של ויטמינים ומינרלים, אומגה 3 ו- 6, כלורופיל ונוגדי חמצון.

הספירולינה מעשירה את ההרכב התזונתי של כל מזון אליו היא מוספת.

בשילוב בין הטחינה לבין הספירולינה אנו מקבלים מזון חכם אשר טומן בתוכו גם עונג ממזון טעים ומפנק וגם תוספת בריאותית עם ערכים תזונתיים רבים וגבוהים שנחוצים לגופנו ולבריאותנו. הטחינולינה זמינה בחנויות טבע וברשתות המתמחות.

הרשמה לבלוג

© 2018 כל הזכויות שמורות לניליפוד טק   |   התאמת התבנית: ק.ג. עיצוב