מדוע הדיאטנית אורלי ספיבק בוחרת בטחינולינה עבור המשפחה שלה?

עודכן ב: 19 נוב 2018

אורלי: "רבות נכתב על יתרונות הספירולינה- עשירה בנוגדי חמצון, מינרלים כגון ברזל ואשלגן, ויטמינים (מסיסי שומן- ADEK וגם קומפלקס B, כולל B12), חלבון מלא (המכיל את כל חומצות האמינו) וחומצות שומן רב-בלתי רוויות (GLA ואומגה 3). כל אלו הם רכיבים אשר ניתן לקבל בתזונה מאוזנת ומלאה, לכן נשאלת השאלה, מה יתרונה של האצה המדוברת?

ובכן, כמה מאיתנו באמת מקפידים לצרוך בצורה מספקת מכל אבות המזון?

כמה מאיתנו מקפידים לאכול מדי יום פירות וירקות ב-5 צבעים?

כמה מאיתנו מקפידים על צריכה שבועית של 2-3 מנות של דג על מנת לקבל מספיק אומגה 3?

ומה באשר לצמחונים והטבעונים?

מה באשר לילדים בררנים, יותר או פחות? או מבוגרים בררנים?

כאן עולה יתרון הספירולינה!

שילוב הספירולינה בממרחים היומיומיים שכולם אוהבים, טחינה וממרח בוטנים, מביא לנו לצלחת מוצר איכותי (רבות נכתב על יתרונות הטחינה הגולמית המלאה, ועל ממרח הבוטנים הטבעי המפורסם של B&D- ללא תוספת של סוכר או מלח) אשר עבר שדרוג משמעותי בחברת ניליפוד!

אנחנו מקבלים מנה המשלימה לנו חלק מהערכים התזונתיים שייתכן ומתפספסים בתזונה היומית- אומגה 3 למי שלא אוהב דגים, B12 למי שבחר בתזונה טבעונית, נוגדי חמצון וויטמינים לילדים בררנים שלא מוכנים לראות ירקות בצלחת, או אפילו לצרכן הסטנדרטי שפשוט לא מספיק בין שלל העיסוקים למצוא את הזמן לחתוך סלט.

ואתם יכולים ליהנות מכל הטוב הזה, מבלי לרוץ מדי כל כמה ימים לחנות הטבע ולרכוש את האצה, ואז להתחיל לחשוב כיצד לשלב אותה באוכל. כל יתרונות הספירולינה מגיעים לכם לצלחת בצורה זמינה וטעימה במיוחד."


כתבה: אורלי ספיבק, דיאטנית קלינית MSc

בעלת קליניקה לייעוץ תזונתי וליווי אישי להרזיה, אכילה רגשית ותזונת ספורט

דיאטנית בבית חולים הרצפלד

לחצו כאן לעמוד הפייסבוק של אורלי

הרשמה לבלוג

© 2018 כל הזכויות שמורות לניליפוד טק   |   התאמת התבנית: ק.ג. עיצוב